Polagra – Premiery

W dniu 11 lutego br., ruszają targi Polagra-Premiery 2010 w Poznaniu. Premiery światowych marek zaprezentuje blisko 300 wystawców i firm. Targi potrwają do niedzieli. W ciągu tych czterech dni będzie można zobaczyć prawie 2 tysiące różnych modeli maszyn oraz urządzeń prezentowanych przez firmy polskie i zagraniczne.

Wśród zagranicznych gości będą m.in. wystawcy z Ukrainy, Finlandii, Włoch, Austrii, Niemiec, Słowenii, czy Francji. W pawilonach zaparkują wielozadaniowe, w pełni skomputeryzowane ciągniki i kombajny, ekologiczne przyczepy czy nowoczesne roboty do automatycznego przesadzania sadzonek, a także wiele rodzajów pozostałego sprzętu niezbędnego w gospodarstwie rolnym. Warto zwrócić uwagę na produkty, które w tym roku wywalczyły Złoty Medal MTP, czy też tytuł Maszyna Roku 2010″. Uzupełnieniem ekspozycji targowej będą pokazy nowoczesnych linii pakujących owoce, warzywa, płody rolne i produkty zwierzęce, które będą się odbywać w pawilonie 6A.

Tradycją poznańskich targów jest także bogaty program konferencji i seminariów. Premierom towarzyszyć będą m.in. VIII Forum Producentów Rzepaku, Europejski Dzień Młodego Rolnika, Forum Roślin Energetycznych czy debata polityczna na temat rolnictwa, z udziałem znanych polityków, której organizatorem jest KRIR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności