Polacy nie gęsi…swoje place zabaw mają

Z oryginalnym pomysłem uatrakcyjnienia rolnikom i ich rodzinom, a szczególnie dzieciom pobytu na targach Polagra Premiery w Poznaniu (15-17 02.08 r.), wyszedł Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków. Na stoisku tej firmy wydzielono miejsce zabaw dla dzieci. Pomysł świetnie przyjął się wśród zwiedzających.

Nie od dziś wiadomo, że imprezy wystawiennicze przyciągają całe farmerskie rodziny. Targi bowiem to nie tylko i wyłącznie czas na poszukiwania dobrej oferty dla własnego gospodarstwa, ale także nie lada atrakcja dla najbliższych. Stąd też oprócz stoisk z produktami dla rolnictwa, organizatorzy imprez wystawienniczych oraz sami wystawcy prześcigają się w sposobach na zainteresowanie rolników i ich rodzin swoją ofertą. Nie od dziś również wiadomo, że świetnym sposobem na to są atrakcje dla dzieci, które zwykle obsypywane są firmowymi gadżetami. <img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/bawialniakorbanek-www.JPG align=right width=200
Na dość oryginalny pomysł uatrakcyjnienia pobytu zwiedzającym na stoisku wpadł Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków (multidiler takich marek jak: Claas, Fendt czy Massey Ferguson). W otoczeniu prezentowanych maszyn rolniczych, wydzielono bawialnię dla najmłodszych zwiedzających. W czasie, gdy dzieci zajęte były zabawą ich rodzice, przy dobrej kawie i ciastku, mogli usiąść do stolika nieopodal i porozmawiać o nowej ofercie dilera.
Pomysł świetnie przyjął się wśród zwiedzających, co potwierdzała liczba dzieci korzystających z “Korbankowej bawialni”.
Redakcja WRP gratuluje pomysłu!

MS&AA
Wrp.pl