fbpx
Strona głównaFirmy i produktyPola Klasy S Kukurydza startują we wrześniu. Sprawdź terminy

Pola Klasy S Kukurydza startują we wrześniu. Sprawdź terminy

Jak co roku wraz z końcem lata Syngenta zaprasza zainteresowanych uprawą kukurydzy na spotkania z cyklu Pola Klasy S Kukurydza. W tym roku firma przygotowała poletka pokazowe w pięciu lokalizacjach.

Spotkania w ramach Pól Klasy S Kukurydza to okazja do zapoznania się z szeroką kolekcją odmian kukurydzy z portfolio Syngenty, w tym również z nowościami na sezon 2022/2023. Tegoroczne spotkania odbędą się w 5 lokalizacjach:

  • 20 września – Rolniczy Zakład Doświadczalny IOR PIB, Winna Góra k. Miłosława, woj. wielkopolskie;
  • 22 września – HZiNR Polanowice Sp. z o.o, Polanowice, woj. kujawsko-pomorskie;
  • 27 września – Farma Redło Sp. z o.o., Redło k. Nowogardu, woj. zachodniopomorskie;
  • 29 września – Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Paweł Iwaszko, Chełchy k. Ełku, woj. warmińsko-mazurskie;
  • 4 października – Gospodarstwo Rolne Marcin Suszek, Klimusin k. Piasków, woj. lubelskie.
Co w programie?

W tym roku Syngenta szczególną uwagę poświęci odmianom kukurydzy w typie dent wraz z nowościami na nadchodzący sezon. Zaprezentowana kolekcja z pewnością pozwoli na dobranie odmiany na każde, nawet najtrudniejsze warunki. Firma zaprezentuje także innowacyjny projekt MaxiMaize – specjalnie wyselekcjonowaną mieszaninę najlepszych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell. MaxiMaize jest obecny na rynku już drugi sezon i cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Na pokazach nie zabraknie również informacji o tym, jak dopasować ochronę herbicydową kukurydzy do warunków pogodowych oraz o pierwszym w ofercie Syngenty biostymulatorze Quantis, który skutecznie chroni uprawę przed stresem suszy. Dowiemy się także, dlaczego tak ważne jest właściwe zaprawianie nasion kukurydzy i poznamy strategię zaprawiania Syngenty, ujętą w programy Elevation i Elevation Plus. Osoby interesujące się rolnictwem cyfrowym będą mogły odwiedzić stanowisko poświęcone platformie CropWise. CropWise to nowoczesne narzędzie pozwalające na wygodne i efektywne zarządzanie gospodarstwem. We wszystkich lokalizacjach będzie można zapoznać się także z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA




ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.