fbpx

Pola Klasy S 2023 – kiedy i gdzie?

Syngenta zaprasza na specjalne wydanie spotkania polowego: Pola Klasy S. Wydarzenie odbędzie już 5 czerwca w Kostrogaju koło Płocka. Tematem przewodnim wydarzenia będą nowe technologie, czyli narzędzia rolnictwa precyzyjnego i rozwiązania biologiczne przeznaczone do ochrony upraw. Nie zabraknie bogatej kolekcji odmian Syngenty oraz technologii ochrony zbóż i rzepaku.

W tym roku Syngenta zaprasza na centralne spotkanie polowe z cyklu Pola Klasy S, które odbędzie się 5 czerwca (poniedziałek) w Kostrogaju koło Płocka, start o godzinie 9:00 . Nowa, atrakcyjna formuła wydarzenia z pewnością zaskoczy wielu odwiedzających, którzy znają tradycyjną formę tych spotkań.

Samasz loteria - baner

Adres spotkania: Gospodarstwo Rolne Maciej Gralewski, wieś Kostrogaj 29, Radzanowo. 09-402 Płock, woj. mazowieckie. GPS 52.566359, 19.747838

Tematem przewodnim spotkania będą Nowe technologie, czyli rozwiązania biologiczne Syngenty i narzędzia rolnictwa precyzyjnego, jak np. narzędzie do skanowania gleby – Intera Scan oraz system do zarządzania gospodarstwem –- Cropwise Operations.  Nie zabraknie bogatej kolekcji odmian rzepaku ozimego, pszenicy ozimej, mieszańcowego jęczmienia ozimego oraz technologii ochrony chemicznej.

Ciekawostką będą mikropoletka uprawowe, strefa eksperta z prezentacją mieszalności produktów, informacją o ekoschematach oraz punktowy wysiew nawozu przy siewie kukurydzy (Kverneland PUDAMA i Yara). Wszystko to w nowej, atrakcyjnej formule oraz pod osłoną specjalnie przygotowanego namiotu. Dzięki temu, niezależnie od pogody, oglądanie przygotowanych atrakcji będzie komfortowe.

Udział w spotkaniu polowym wymaga rejestracji.

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.