POL-MOT Warfama wydłuża gwarancję

Wraz z początkiem czerwca tego roku firma POL-MOT Warfama SA wprowadziła możliwość przedłużenia gwarancji fabrycznej na Ciągniki POL-MOT H z 36 do 72 miesięcy. Ciągnik sprzedawany pod marką Warfamy, to oferta dla rolników, którzy cenią sobie wysoką jakość, ale nie lubią za nią przepłacać.

Porównując parametry techniczne, POL-MOT H przypomina traktory sprzedawane pod markami zagranicznych potentatów. Jest zresztą produkowany w tej samej fabryce, co ciągniki renomowanych firm, a jego niższa cena wynika z dobrego dostosowania od potrzeb polskich rolników.
Ciągnik Warfamy wyposażony jest w silnik PERKINSA oraz układ przeniesienia napędu w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów z rewersem. Podstawowe wyposażenie obejmuje klimatyzację, okno dachowe, reflektory przednie i tylne na dachu, siedzisko pomocnika operatora, zaczepy (transportowy górny, transportowy dolny oraz zaczep rolniczy), sterowanie hamulców pneumatycznych przyczep (jednoobwodowe i dwuobwodowe) oraz obciążniki przednie. Promocyjna cena i 36 miesięcy gwarancji stanowią bardzo atrakcyjną propozycję dla każdego gospodarstwa rolnego. Ciągniki serii POL-MOT H są dostępne w trzech mocach: 82, 92 i 102 KM. Prędkość maksymalna każdego z nich wynosi 40 km/h.
POL-MOT Warfama SA to jeden z największych polskich producentów sprzętu dla rolnictwa posiadający w swojej ofercie m.in. prasy zwijające, rozrzutniki nawozów, ładowacze czołowe TUR wraz z osprzętem, ciągniki, przyczepy wywrotki, zbieracze i platformy bel, owijarki i rozwijarki bel, kosiarki, przetrząsarki, zgrabiarki, koparko-ładowarki Mikrus, rozsiewacze nawozów, linie do brykietowania słomy.