Pokochaj olej rzepakowy

Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju poinformowało o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Komisję Europejską o dofinansowaniu na realizację kampanii Pokochaj olej rzepakowy.

30 czerwca 2011 r. zapadła decyzja Komisji Europejskiej zatwierdzająca wniosek Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju o współfinansowanie kampanii Pokochaj olej rzepakowy”. Tym samym po podpisaniu przez PSPO umowy z Agencją Rynku Rolnego, która administruje programem w kraju możliwe będzie rozpoczęcie działań edukacyjnych.
Kampania ruszy najszybciej jesienią br., a jej podstawowym celem będzie wzrost świadomości na temat wartości żywieniowej i zdrowotnej oleju rzepakowego.
Kampania będzie współfinansowana w 50% z budżetu UE, 30% z budżetu krajowego, a pozostałe 20% pokryją członkowie PSPO. Kampania będzie szczególnie widoczna w prasie kobiecej, Internecie i wybranych sieciach handlowych. Planowane są także działania z udziałem dziennikarzy i środowisk lekarskich.

Bliższych informacji udziela:
Ewa Myśliwiec – dyrektor biura PSPO – tel. 667678 328
e-mail: e.mysliwiec@pspo.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności