fbpx
Strona głównaPolecamyPokazy polowe firmy Agros-Wrońscy z maszynami New Holland

Pokazy polowe firmy Agros-Wrońscy z maszynami New Holland

Autoryzowany dealer marki New Holland firma P.H.U.P AGROS-WROŃSCY SP. Z O. O. wraz firmą PHU Kubiccy zorganizował w miejscowości Stojanów w gminie Goszczanów w gospodarstwie Państwa Elżbiety i Sławomira Woźniaków pokazy polowe. Na spotkaniu zaprezentowane zostały maszyny podczas koszenia i transportu kukurydzy.

Największą uwagę cieszyły się ciągniki marki New Holland T5, T6, T7, wraz z maszynami towarzyszącymi, m.in. pługiem NH (PX51080), siewnikiem (TEMPO TPT6), agregatem (TOP DOWN 3 M, STC 300 RS) oraz przyczepy Strautmann (TERA-VITESSE 4601, GIGA-VITESSE 4001, GIGA-VITESSE 4002).

Ponieważ pokazy dedykowane były głównie technologii zbioru kukurydzy na kiszonkę zaprezentowano sieczkarnie marki New Holland FR, która należała do gospodarstwa państwa Woźniaków.

Do transportu skoszonej masy wykorzystano przyczepy Strautmann Giga Vitesse.

Dla tych, którzy w swoich gospodarstwach stosują technologię bezorkową była okazja do bliższego zapoznania się z budową agregatu Vaderstad Top Down 3000, którą omówił w szczegółach przedstawiciel firmy Vaderstad Polska.

Ponadto na polach omówiono odmiany kukurydzy, wyniki zbiorów i zabiegów herbicydowych firm PHU Kubiccy, firma Maisadour, firma Bayer Agro.

Pokazy polowe zorganizowane przez firmę AGROS-WROŃSCY cieszyły się dużym zainteresowaniem i, mimo że pogoda nie rozpieszczała, frekwencja na pokazach dopisała.

Przypomnijmy, że firma Agros Wrońscy to firma rodzinna. Po śmierci ojca 23-letni wówczas Jan Wroński stał się głową rodziny i przejął obowiązki gospodarskie. Pracował jako kierownik warsztatu w pobliskiej spółdzielni produkcyjnej. Tam to zakiełkował pomysł o własnej firmie, którą założył jako przedsiębiorstwo „Agros” w 1991 roku. Na pobliskich siedziby firmy targach prezentował ciągnika z roztrząsaczem obornika.

Obecnie partnerami Agros-Wrońscy są czołowe światowe firmy takie jak New Holland, Kuhn , Kongskilde, Vaderstad, Hardi oraz wiodący polscy producenci: Unia, Pomot Chojna, Metal Fach, POM Augustów, Pronar. Agros-Wrońscy zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, posiada sklep z częściami zamiennymi i dziś jest to firma rozpoznawalna w całej Polsce i nie tylko.

Poniżej fotorelacja z całego wydarzenia:

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]