Podziwiany John Deere

Po raz kolejny firma John Deere znalazła się na liście najbardziej podziwianych firm magazynu Fortune. Publikowana co roku lista jest owocem analizy osiągnięć ponad 1 400 firm z całego świata oraz wyników ankiety przeprowadzanej wśród liderów biznesu.

To już szósty raz z kolei, gdy firma John Deere znajduje się w tym zestawieniu. W tym roku uplasowała się na 46. pozycji na liście ogólnej oraz na 2.miejscu w zestawieniu producentów maszyn budowlanych i rolniczych. Na czele listy znalazły się spółki Apple, Amazon.com i Google. Pełne zestawienie można zobaczyć na stronie internetowej Magazynu.
Wstępny ranking 1 400 firm wyłoniono na podstawie oceny innowacji, sposobów zarządzania ludźmi, jakości produktów, wartości firmy, jako inwestycji długoterminowej, jej sytuacji finansowej, utrzymania pracowników, odpowiedzialności społecznej, wykorzystania aktywów oraz globalnej konkurencyjności. 
Magazyn Fortune co roku bierze pod uwagę 1 000 największych firm z USA i spoza USA, w tym te, które znajdują się w globalnym rankingu FORTUNE 500 – zestawieniu spółek o rocznych przychodach ponad 10 mld USD. 
Deere & Company jest światowym liderem w produkcji maszyn rolniczych i ich wyposażenia, jak również wiodącym dostawcą maszyn budowlanych, leśnych i do pielęgnacji terenów zielonych. Firma zatrudnia około 67 000 pracowników na całym świecie. W roku finansowym 2013 osiągnęła obroty na poziomie 37,795 miliarda dolarów. 
(Źródło: John Deere)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności