Podwójny sukces Case IH na targach SIMA

Prestiżowy tytuł Machine Of The Year 2015 przyznany innowacyjnemu ciągnikowi Case IH Magnum 380 CVX marki Case IH

Po zdobyciu nagrody Tractor Of The Year 2015 na targach EIMA w Bolonii minionej jesieni, nowy Magnum 380 CVX marki Case IH idzie jak burza: tym razem wyróżniono go tytułem Machine Of The Year 2015  na paryskich targach SIMA.
„Ten podwójny sukces napełnia nas wielką dumą, bowiem rzadko zdarza się, aby ta sama maszyna w ciągu tak krótkiego czasu zdobyła właśnie te dwie nagrody” – cieszył się Andreas Klauser, Case IH Brand President, podczas gali wręczenia nagrody na targach SIMA.

Przyznana po raz pierwszy w 1997 r. nagroda Machine Of The Year 2015, to prestiżowe wyróżnienie dla nadzwyczajnych osiągnięć technologicznych w projektowaniu maszyn i sprzętu rolniczego. Na tegorocznego zwycięzcę, czyli ciągnik Magnum 380 CVX, głosowało 19 niezależnych dziennikarzy z branżowych pism rolniczych różnych państw europejskich. Lista innowacyjnych produktów liczyła 94 pozycje zaliczone do 17 kategorii. Ciągnik Magnum 380 CVX marki Case IH wyróżniono w kategorii maszyn o mocy od 280 do 400 KM.

Imponujące dowody niesłabnącej innowacji
„Marka Case IH wprowadziła ciągniki z serii Magnum w 1987 roku i od tego czasu wciąż je rozwija, stopniowo zwiększając ich wydajność i produktywność, obniżając zużycie paliwa i szkodliwe emisje oraz poprawiając komfort pracy operatora, a tym samym zapewniając właścicielom optymalny zwrot z inwestycji” – powiedział Dan Stuart, Case IH Product Marketing Manager. „Bez najmniejszej przesady można powiedzieć, że 27 lat bogatej historii ciągników Magnum i dwie tak znaczące nagrody, zdobyte po tym długim okresie, to wyraźny dowód kunsztu naszych inżynierów. 27-letnia historia ciągników Magnum oznacza zarazem 27 lat uznania ze strony najbardziej wymagających testerów, pracujących na najtrudniejszych obszarach, jakie można sobie wyobrazić, czyli rolników i w ich codziennej pracy” – podkreślił Stuart.

Nowy ciągnik Magnum 380 CVX wyposażono w przekładnię bezstopniową CVX, łatwą w użyciu dźwignię Multicontroller, nowe pakiety oświetlenia LED oraz innowacyjny system Rowtrac, który zapewnia równie doskonałe przenoszenie mocy na podłoże, jak przy zastosowaniu gąsienic, ale powoduje znacznie mniejsze uszkodzenia gleby w porównaniu z innymi ciągnikami gąsienicowymi.

„Przyznanie nam dwóch takich nagród już po raz drugi, tuż przed rozpoczęciem oraz w trakcie Międzynarodowego Roku Gleby dowodzi, że nasze innowacyjne myślenie, niekiedy na przekór przyjętym standardom, rzeczywiście znajduje uznanie specjalistów, którzy jak nikt inny mają świadomość wyzwań, tendencji i zmian w projektowaniu maszyn rolniczych. Cieszymy się, że te wszystkie starania znalazły dziś potwierdzenie w postaci tego prestiżowego wyróżnienia, jakim jest tytuł Machine Of The Year 2015” – podsumował Klauser.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności