Podróbki na rynku nasion!

Rolnicy kupujący materiał siewny powinni zachować ostrożność! Na rynku kwalifikowanego materiału siewnego zbóż wzrasta liczba firm podszywających się pod wiodących producentów.

Uderza to również w TOP FARMS NASIONA – na rynku pojawiły się oferty wizualnie podszywające się pod znaną markę, narażając tym samym klientów firmy na zakup niewłaściwego produktu o wątpliwej jakości.

TOP FARMS NASIONA od lat jest czołową marką kwalifikowanego materiału siewnego. Dzięki unikalnej technologii rozmnażania, czyszczenia i zaprawiania ziarna, zgodnej z 4 krokami do jakości TOP FARMS NASIONA, oferowane produkty stały się synonimem najwyższej jakości. Markowemu materiałowi siewnemu zaufali rolnicy, ceniący sobie doświadczenie i profesjonalne doradztwo. Badania prowadzone przez producenta TOP FARMS NASIONA w zagranicznych laboratoriach nieustannie potwierdzają standardy jakościowe oferowanego materiału siewnego.

– Naszą pozycję oraz zaufanie do marki i naszych produktów próbują wykorzystać nieuczciwi konkurenci – mówi przedstawiciel producenta TOP FARMS NASIONA Maciej Biesiada. – Prawdziwej jakości TOP FARMS NASIONA nie da się jednak podrobić.

Jak zatem rozpoznać oryginalny produkt?

Aby uniknąć rozczarowania klientów zakupem nasion po zawyżonej względem ich jakości cenie, producent TOP FARMS NASIONA wprowadza na rynek nowe opakowania kwalifikowanego materiału siewnego. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na charakterystyczne logo TOP FARMS NASIONA, które gwarantuje oryginalność produktu, a tym samym jego najwyższą jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności