fbpx
Strona głównaPozostałePodpisali list intencyjny

Podpisali list intencyjny

W czwartek, 15 lutego br., w siedzibie Agencji Rynku Rolnego w Warszawie został podpisany list intencyjny o współpracy pomiędzy Krajową Radą Izb Rolniczych a ARR. N

Samorząd rolniczy reprezentowali : Wiktor Szmulewicz , prezes KRIR oraz Robert Nowak, członek zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych. Natomiast w imieniu Agencji Rynku Rolnego list podpisał Stanisław Kamiński, prezes ARR. W uroczystości uczestniczył również Roman Kotowicz, członek zarządu KRIR oraz Katarzyna Boczek, dyrektor Biura KRIR.

Krajowa Rada Izb Rolniczych i Agencja Rynku Rolnego wyraziły w ten sposób wolę nawiązania współpracy, której głównym celem będzie ze strony KRIR: koordynacja kontaktów pomiędzy ARR a samorządami rolniczymi i pomoc we współpracy z podmiotami sektora rolno – spożywczego w przeprowadzeniu przez ARR działań informacyjnych nt. mechanizmów WPR, administrowanych przez ARR, wśród członków Izb Rolniczych i pozostałych środowisk. Ze strony zaś ARR upowszechnianie wiedzy na temat roli i zadań ARR jako agencji płatniczej wśród środowisk skupionych wokół samorządów rolniczych, prowadzenie z KRIR wspólnej działalności informacyjnej i promocyjnej, z uwzględnieniem uwarunkowań prawnych obowiązujących ARR. Ponadto prowadzenie działalności informacyjnej ARR wśród samorządów rolniczych, w szczególności poprzez umieszczanie informacji w biuletynach i innych wydawnictwach KRIK, a także stronę internetową KRIR oraz udział ARR i jej przedstawicieli w konferencjach KRIR organizowanych dla zainteresowanych środowisk.

Szczegółowe warunki współpracy zostaną ustalone w umowie zawartej pomiędzy ARR a KRIR, która będzie podpisana w najbliższym dogodnym dla stron terminie.

Wojciech Petera
Rzecznik prasowy KRIR

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.