fbpx
Strona głównaSensacjePodpalał stodoły, teraz za to odpowie

Podpalał stodoły, teraz za to odpowie

20-latka, który podpalał stodoły i nieużytki na terenie miejscowości Nowa Grabownica, zatrzymali policjanci z Ostrowi Mazowieckiej.

Po serii pożarów, które zagrażały bezpieczeństwu mieszkańców wsi, a także niszczyły ich dobytek, poza ostrowskimi kryminalnymi do dochodzenia w tej sprawie włączono również, dzielnicowego i policjantów z patrolu. Przyniosło to oczekiwany efekt. Podczas patrolu mundurowi obserwujący zabudowania w Nowej Grabownicy zauważyli mężczyznę, próbującego podpalić drewnianą stodołę. Ruszyli więc do akcji, a po chwili 20-letni przestępca został zatrzymany. Policjanci również ugasili ogień, by nie doszło do pożaru budynku.

20-latek usłyszał już dziewięć zarzutów doprowadzenia do pożaru, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.