Podlaska Marka 2016

Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol

Tytuł Podlaskiej Marki 2016 r. w kategorii produkt spożywczy zdobyło mleka UHT Łaciate 3,2 % od SM Mlekpol z Grajewa.

Łaciate to najbardziej rozpoznawana marka mleka w Polsce.  Najczęściej nagradzana wśród produktów mleczarskich.  Łaciate powstało w 1995 r. i od razu zyskało uznanie konsumentów.  Jest pierwszym mlekiem UHT w Polsce – do dziś wiedzie prym w tej kategorii.

Nie byłoby marki Łaciate gdyby nie podlaskie mleko. To zasługa naszych producentów. W ciągu dwudziestu lat tych kartoników mleka wyprodukowaliśmy 4 miliardy. Tak się zdarzyło, że wyróżnienie to otrzymujemy w Światowym Dniu Mleka. Bardzo dziękuję – mówi  Edmund Borawski, prezes zarządu SM Mlekpol.

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowany nieprzerwanie od 10 lat i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Laureatów wskazała kapituła konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności