fbpx
Strona głównaPozostałePod patronatem WRP: Konferencja w Kijowie

Pod patronatem WRP: Konferencja w Kijowie

W dniach 27 i 28 listopada 2008 r. w Kijowie (stolica Ukrainy) odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. Ukraina w WTO: agrarne perspektywy gospodarcze”. Impreza jest zorganizowana z okazji przystąpienia w lutym tego roku Ukrainy do Światowej Organizacji Handlu (WTO). Organizatorem konferencji jest Ukraińska Federacja Rolna i Eurobusiness Advisory – firma doradcza z Londynu. Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik Wiadomości Rolnicze Polska. N”

Głównym celem konferencji jest poznanie nowych możliwości biznesowych dostępnych dla zagranicznych inwestorów w świetle akcesji Ukrainy do WTO.

Konferencja odbywa się przy wsparciu ukraińskich ministerstw gospodarki i rolnictwa oraz Królewskiego Towarzystwa Rolniczego i Amerykańsko-Ukraińskiej Rady Biznesowej. Niezmiernie ważna będzie też wymiana doświadczeń pomiędzy ukraińskimi firmami a przedsiębiorstwami z branży rolnej, działającymi na terenie UE.

Swoje wystąpienia podczas konferencji zapowiedzieli już m. in. wiceministrowie gospodarki i rolnictwa Ukrainy, polski wiceminister rolnictwa, zastępca dyrektora generalnego sekretariatu WTO, prezesi polskich i czeskich izb rolniczych, a także prezes organizacji Polskie Mięso”.

Szczegółowe informacje na temat konferencji i programu można znaleźć na stronie: www.ua-wto.com

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.