Pod ciężarówkę przewożącą drób wjechała osobówka. Śmierć na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem ciężarówki przewożącej żywe kurczaki doszło minionej nocy w pobliżu mazowieckiego Ujazdówka.

Do wypadku doszło tuż przed północą na drodze krajowej nr 60. Jak informuje podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, jadący w kierunku Glinojecka 41–letni kierowca Citroena z nieustalonych przyczyn zjechał wówczas na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo, na którego naczepie przewożony był żywy drób.
41–letni kierowca Citroena z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo
– W wyniku tego zderzenia 41 – latek poniósł śmierć na miejscu. Przez kilka godzin droga była zablokowana, na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem Prokuratora. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku – czytamy w komunikacie.
Kierowca ciężarówki nie wymagał hospitalizacji.
Paweł Palica
Foto: OSP KSRG Ościsłowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności