fbpx
Strona głównaPozostałePodłogi laminowane Allegretto Structure - tylko w RuckZuck!

Podłogi laminowane Allegretto Structure – tylko w RuckZuck!

W zlokalizowanych na terenie całej Polski salonach RuckZuck jest już dostępna kolekcja paneli podłogowych Allegretto Structure. Kolekcja Allegretto Structure to najwyższej jakości panele podłogowe marki Classen, jednego ze światowych liderów rynku podłóg.

Podłogi Allegretto Structure charakteryzują się powierzchnią, przypominającą strukturę naturalnego drewna. Obecnie w ramach kolekcji dostępnych jest 5 wzorów paneli: Dąb Imbari Ciemny, Dąb Imbari Jasny, Pinia Toledo, Wiśnia Sakura i Zebrano Matadi.

Salony RuckZuck oferują szeroki wybór paneli podłogowych, a także skrzydeł drzwiowych i asortymentu uzupełniającego m.in. ościeżnic. W wyborze odpowiednich produktów pomoże nam kompetentny personel sklepu, a rekomendowana ekipa montażowa, na nasze życzenie, profesjonalnie ułoży zakupioną podłogę lub zamontuje drzwi.

Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruzkzuck.pl

źródło:E.C.H.O. Communications

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.