Płynna folia

Do podpłytkowego uszczelniania podłoży w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci lub przepływającej bezciśnieniowo wody fachowcy rekomendują System Izolacji Przeciwwodnej Tytan Professional. Jego stosowanie pozwala wykonać szczelną i elastyczną powłokę przed przyklejaniem okładzin z płytek ceramicznych.

Niezależnie od stosowanych wypełnień szczelin, powierzchnie wykonane z płytek ceramicznych charakteryzują się wysoką nasiąkliwością. Z tego powodu przed wykonaniem prac okładzinowych w tzw. pomieszczeniach mokrych (łazienkach, natryskach, toaletach), zachodzi konieczność wykonania szczelnej hydroizolacji podpłytkowej.

Bezszwowa powłoka ochronna daje potrójne zabezpieczenie przed przenikaniem wilgoci do podłoża a ponadto wzmacnia je i ogranicza jego chłonność.
System Tytan Professional to trójelementowy zestaw produktów, na który składa ją się:
– akrylowa emulsja gruntująca Grunt głęboko penetrujący Tytan Professional
– Płynna folia Tytan Professional
– Elastomerowe Taśmy, narożniki i mankiety uszczelniające TU” i “TPER”,

Podstawą systemu jest płynna folia Tytan Professional, zabezpieczająca powierzchnie przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci i przepływającą bezciśnieniowo wodą. Ten gotowy do użytku, jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy preparat nakłada się na nasiąkliwe i porowate podłoża (mineralne, cementowe, jastrychowe itp.) w celu wykonania elastycznej, wodoszczelnej powłoki uszczelniającej.


Informacje dodatkowe:
Grupa Selena to holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach, w tym 12 zakładów produkcyjnych (6zakładów w Polsce, po jednym w Brazylii, Korei, Chinach, USA, Turcji oraz w Hiszpanii).
Grupa Selena jest – pod względem wielkości – czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi.”