fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościPług dłutowy nie musi być drogi

Pług dłutowy nie musi być drogi [video]

Podczas tegorocznych targów Polagra Premiery firma AB Group, dystrybutor maszyn i narzędzi tureckiej marki Özdöken zaprezentował model Boltan-545. Pług ten może być naprawdę ciekawą cenowo alternatywą dla modeli zachodnich marek. Jaka hest cena prezentowanego modelu? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Joanną Jastrzębską z firmy AB Group.

Jest to wersja cięższa pługów dłutowych Özdökena i występuje w wersjach od 5 do 9 łap. Prezentowana podczas targów wersja ma szerokość roboczą 2,25 m. Wyposażono ją w podwójny wał kolczatkowy z hydrauliczną regulacją głębokości pracy do 55 cm. Prześwit pod ramą to również 55 cm. Boltan-545 może współpracować z ciągnikiem o mocy od 150 KM.

– Na tę chwilę te pługi dłutowe występują na zabezpieczeniu zrywanym kołkowym, ale już za ok. 2 miesiące myślę, że będziemy prezentować także wersję na zabezpieczeniu hydraulicznym pozwalającym na pracę w warunkach dużego zakamienienia – tłumaczy Joanna Jastrzębska z firmy AB Group.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.