fbpx
Strona głównaZwierzętaBydłoPłonęła obora. Krowy uratowane, ale straty ogromne

Płonęła obora. Krowy uratowane, ale straty ogromne

Strażacy z Międzyrzeca Podlaskiego i okolic gasili pożar stodoły, do którego doszło we wsi Krzymoszyce.

Przyczyną pożaru, który wybuchł wieczorem 23.01. br. było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej, znajdującej się na dachu obiektu, a ogień zajął także składowane pod nim słomę i siano. Strażacy wyprowadzili z niego 44 sztuk krów mlecznych, a przed przystąpieniem do gaszenia ognia odłączyli zasilanie. Nie obyło się niestety bez problemów.

– W wyniku pożaru poszkodowany został 41-letni mężczyzna, a jedna z postronnych osób miała atak padaczki. Obie osoby zostały objęte opieką do przybycia służb pogotowia ratunkowego oraz policji. Akcja gaśnicza trwała 8 godzin i 44 minuty a całkowite straty mienia w wyniku pożaru oszacowano na wartość około 500 tys. złotych – informuje, cytowany przez Słowo Podlasia, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, Artur Tomczuk.

W gaszeniu pożaru brało udział osiem strażackich zastępów.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.