fbpx
Strona głównaWiadomościPłonęła duża obora, trzeba było ratować krowy

Płonęła duża obora, trzeba było ratować krowy

Do rozległego pożaru zabudowań inwentarskich doszło 18 maja na terenie gospodarstwa rolnego w kujawsko – pomorskiej miejscowości Okrąg (gmina Lipno).

Pożar wybuchł około godz. 15, a w płomieniach stanęła sporych rozmiarów obora, w której znajdowało się kilkadziesiąt krów. Część z nich zdążył na zewnątrz wyprowadzić właściciel, a później w działaniach tych wsparli go przybyli na miejsce strażacy, którzy jednocześnie musieli podawać wodę na stojący w pobliżu dom.

Pożar ugaszony został po dwóch godzinach, spłonęła w jego trakcie składowana na poddaszu słoma, konieczna była także rozbiórka dachu, straty będą więc znaczne. Na szczęście nikt podczas akcji gaśniczej nie doznał obrażeń, wszystkie zwierzęta udało się uratować, jedna osoba jednak zasłabła.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.