fbpx

Płocka fabryka New Holland na szklanym ekranie

Chcesz się dowiedzieć, jak powstają jedne z najpopularniejszych maszyn rolniczych? A może zastanawiasz się, dlaczego New Holland produkuje je właśnie w Polsce? TV Silesia zaprasza na film opowiadający o fabryce New Holland w Płocku. Premiera już dzisiaj. Nie zdążysz? W kolejnych dniach możesz zobaczyć powtórki programu. Film dostępny będzie też na YouTube.

Zakład New Holland w Płocku wytwarza wszystkim dobrze znane maszyny rolnicze – kombajny oraz prasy, hedery zbożowe i kukurydziane, a także podzespoły. Historia wyprodukowania pierwszej maszyny rolniczej w Płocku sięga końca XIX wieku. Od tamtego czasu fabryka ewoluowała, tworząc innowacyjne produkty najwyższej jakości. Proces ich montażu można będzie zobaczyć na kanale Silesia TV.

Samasz loteria - baner

Początki zakładu produkcyjnego w Płocku sięgają roku 1870, kiedy założono pierwszą fabrykę maszyn i urządzeń rolniczych. Od tamtego czasu ewoluowała ona wraz z postępem technologicznym i rozwojem firmy New Holland i CNH Industrial Polska Sp.z o.o. – właściciela marki. Nie zmieniło się tylko jedno – w Płocku wciąż produkowane są świetnej jakości żółto-niebieskie maszyny znane na całym świecie.

Obecnie w CNH Industrial Polska Sp. z o.o. zatrudnionych jest około 1200 osób, co czyni firmę bardzo znaczącym pracodawcą w regionie. Płocka fabryka należy do największych zakładów produkcyjnych w Polsce. Cykl wytwarzania w niej maszyn rolniczych jest starannie zaplanowany i realizowany przy zachowaniu szczegółowych procedur, realizujących politykę najwyższej jakości New Holland.  Główne elementy procesu produkcyjnego maszyn rolniczych, które mają miejsce w Płockim zakładzie, to obróbka plastyczna, spawalnie, malowanie i montaż.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia historię fabryki oraz ciekawostki z linii produkcyjnej New Holland.

Data emisji: 22 listopada 2016, godz. 17:20, TV Silesia i Powtórki: środa 23 listopad godzina 17:20 Powtórka piątek 25 listopad godzina 06:35

Film dostępny będzie także na kanale Youtube New Holland.

źródło: New Holland

 

 

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.