Plebiscyt dla rolników

Po raz kolejny poznańska Concordia Ubezpieczenia zaangażowała się w inicjatywę Głosu Wielkopolskiego „SuperRolnik Wielkopolski”. Celem plebiscytu jest nagradzanie osób prowadzących gospodarstwa i pracujących na roli, do osiągnięć których należą dobre wyniki w produkcji rolnej, jak również aktywność na rzecz społeczności lokalnej.

Konkurs na najlepszego rolnika z obszaru Wielkopolski rozpoczął się 21 sierpnia i trwać będzie do 3 października br. Natomiast do 16 września rolnicy mogą zgłaszać swoje kandydatury.

– Od początku naszej już ponad 18-letniej działalności szczególnym zainteresowaniem otaczamy rolników. Dzięki naszym ubezpieczeniom zapewniamy im spokój i bezpieczeństwo. Pomagamy zarządzać ryzykiem, na które narażone są ich gospodarstwa. Zabezpieczamy tym samym trud ich codziennej pracy. Naturalnie też, chętnie włączamy się w inicjatywy mające na celu, tak jak SuperRolnik Wielkopolski, promowanie najskuteczniejszych, najrzetelniejszych i najaktywniejszych gospodarzy – wyjaśnia Jacek Smolarek – Prezes Concordii Ubezpieczenia.

Concordia jako jedno z pierwszych towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ubezpieczenia z dopłatami budżetu państwa. Tworzy programy ubezpieczeniowe dla dużych gospodarstw oraz pakiety przygotowane z myślą o rolnikach indywidualnych. Czerpie przy tym z doświadczenia niemieckich udziałowców, dzięki czemu należy do jednej wielkiej grupy profesjonalnych ubezpieczycieli upraw w Europie.

Wielkopolska słynie z doskonałego rolnictwa. Na ten obraz pracuje blisko 140 tysięcy właścicieli gospodarstw rolnych. Mogą się oni pochwalić największą w skali kraju produkcją rolniczą. Rolnictwo wielkopolskie jest wśród liderów jeśli chodzi o produkcję rośliną, zwierzęcą oraz żywca rzeźnego. Rolnicy z tych obszarów produkują najwięcej w skali kraju zbóż, buraków cukrowych oraz znaczącą ilość rzepaku. Nieprzypadkowo więc zrodził się pomysł na realizację plebiscytu poświęconego rolnikom właśnie z tego terenu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności