fbpx
Strona głównaCenyRynek rolnyPłatność niezwiązana – sektor skrobi ziemniaczanej

Płatność niezwiązana – sektor skrobi ziemniaczanej

Od 1 do 30 września 2009 r. w OT ARR właściwym ze względu na siedzibę producenta rolnego, można składać Wnioski o przyznanie płatności niezwiązanej za uprawy z 2009 r. Producenci rolni, którzy otrzymali płatność związaną za ziemniaki skrobiowe wyprodukowane na podstawie umowy kontraktacji zawartej w roku gospodarczym 2007/2008 mogą ubiegać się o przyznanie płatności niezwiązanej za rok upraw 2009.

Producent rolny może ubiegać się o przyznanie płatności niezwiązanej, jeżeli spełnia następujące warunki:
– jest wpisany do Rejestru podmiotów posiadających prawo do uzyskania płatności niezwiązanej,
– spełnia warunki do przyznania jednolitej płatności obszarowej, określone w przepisach o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego.

Szczegółowe informacje są zawarte w Warunkach stwierdzenia nabycia prawa do uzyskania płatności niezwiązanej oraz przeniesienia tego prawa – sektor skrobi ziemniaczanej” oraz w “Warunkach przyznania płatności niezwiązanej – sektor skrobi ziemniaczanej”, dostępnych w centrali, OT ARR, a także na stronie internetowej www.arr.gov.pl.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.