fbpx
Strona głównaPozostałePlantatorzy ziemniaków mogą składać wnioski

Plantatorzy ziemniaków mogą składać wnioski

Plantatorzy ziemniaków, którzy wyprodukowali i dostarczyli ziemniaki skrobiowe w ramach zawartych z producentem skrobi umów kontraktacji w roku gospodarczym 2008/2009, mogą składać wnioski o przyznanie płatności związanej dla plantatora ziemniaków – poinformowała Agencja Rynku Rolnego.

Wnioski o przyznanie płatności związanej dla plantatora ziemniaków należy składać do OT ARR właściwego ze względu na siedzibę producenta skrobi, w terminie do 30 kwietnia 2009 r., po zakończeniu realizacji wszystkich dostaw w roku gospodarczym 2008/2009.
<br.
Za datę złożenia Wniosku o przyznanie płatności związanej dla plantatora ziemniaków przyjmuje się datę wpłynięcia wniosku spełniającego wymagania formalne do OT ARR.

Formularz Wniosku o przyznanie płatności związanej dla plantatora ziemniaków możne uzyskać w Centrali ARR, OT ARR lub poprzez jego wydruk ze strony internetowej ARR.

Szczegółowe warunki udzialania pomocy jak i stawki dopłat link: www.arr.gov.pl/showdoc.php?inoId=7662

opr. i foto: Wrp.pl
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.