Piła prosta WU404 – moc w twoim ręku

Nowoczesne rozwiązania techniczne, ergonomia i włoski design to cechy, za które profesjonaliści cenią markę WORX firmy Proma Polska. Do tej popularnej linii elektronarzędzi dołącza nowa piła prosta o dużej mocy.

Cięcie twardych materiałów wymaga użycia narzędzia o dużej mocy. Piła prosta WU404 marki WORX to funkcjonalne elektronarzędzie wyposażone w silnik o mocy 1200 W z płynną regulacją obrotów, umożliwiającą precyzyjne dostosowanie prędkości pracy do wykonywanego zadania oraz obrabianego tworzywa. Skok brzeszczotu piły wynosi 32 mm, dzięki czemu możliwe jest głębokie cięcie w drewnie (do 275 mm), murze (do 150 mm), oraz stali (do 13 mm). Piła prosta WU404 posiada również regulowaną trzystopniowo funkcję podcinania. Precyzję pracy urządzeniem zapewnia nastawny ogranicznik cięcia.

Wygodna w użyciu i serwisowaniu
Piła prosta WU404 firmy Proma Polska została zaprojektowana z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika. Ergonomiczna, pokryta gumą rękojeść wyposażona w system Vibrafree, ograniczający przenoszenie drgań urządzenia na ręce operatora, znacznie ułatwia pracę narzędziem. Brzeszczot piły jest mocowany za pomocą uchwytu samozaciskowego, dzięki czemu wymiana ostrza przebiega szybko i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Włącznik narzędzia wyposażony jest w blokadę, zapewniającą bezpieczeństwo pracy.
Piła prosta WU404 to trwałe urządzenie przeznaczone do codziennej ciężkiej pracy. Przekładnia tego elektronarzędzia wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Zapewnia to doskonałą stabilność wewnętrznych mechanizmów, oraz lepsze odprowadzenie ciepła, co gwarantuje dłuższą żywotność piły. Łatwy dostęp do szczotek węglowych sprawia, że podczas ich wymiany nie jest konieczny demontaż urządzenia. Dzięki temu serwisowanie Piły prostej WU404 nie stanowi problemu i może być wykonane nawet na placu budowy.

Parametry techniczne:

Moc znamionowa

1200 W

Liczba skoków na biegu jałowym

0- 3000 min -1

Skok brzeszczotu piły

32 mm

Maks. głębokość cięcia w drewnie

275 mm

Maks. głębokość cięcia w stali

13 mm

Maks. głębokość cięcia w murze

150 mm

Waga

4,2 kg

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

Źródło: E.C.H.O Communications