Pijany Ukrainiec jechał traktorem. A jego kolega rowerem

fot. wrp

Policjanci z komendy powiatowej w Lwówku Śląskim zatrzymali 11 kwietnia traktorzystę i rowerzystę, którzy jechali obok siebie w Rakowicach Małych. Zarówno jeden, jak i drugi mężczyzna byli nietrzeźwi.

Jak informuje sierż. Olga Łukaszewicz, wykonujący działania patrolowe w terenie funkcjonariusze zauważyli poruszający się z naprzeciwka ciągnik, a obok niego rowerzystę. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli nerwowo się zachowywać, a gdy policjanci postanowili podjąć kontrolę, traktorzysta pozostawił swój pojazd na środku drogi i zaczął uciekać pieszo.

Czytaj także: W Radzyniu Podlaskim powstała droga za 3 mln zł, która prowadzi w… pola

Po krótkiej chwili został zatrzymany, wyczuwalna od niego była silna woń alkoholu. W trakcie czynności do funkcjonariuszy podjechał również rowerzysta. Tak jak jego kolega, obok którego jechał, był nietrzeźwy. Obaj mężczyźni, obywatele Ukrainy, wydmuchali blisko 1 promil alkoholu.

Kierowca traktora odpowie za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, natomiast rowerzysta za wykroczenie prowadzenia innego pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Paweł Palica

1 KOMENTARZ

  1. Председатель на машине, бригадир на лошади, а колхозников с мешком отхуярили пешком. : )))))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności