fbpx
Strona głównaWiadomościPijany ukradł traktor i taranował radiowozy. Teraz stanie przed sądem

Pijany ukradł traktor i taranował radiowozy. Teraz stanie przed sądem

Sześć prokuratorskich zarzutów usłyszał pijany 41-latek, który 22 sierpnia w czasie ucieczki skradzionym ciągnikiem staranował dwa ścigające go radiowozy. Wkrótce stanie on przed sądem.

Do jego zatrzymania doszło w okolicach Opola Lubelskiego. Jak informuje aspirant sztabowy Edyta Żur z tamtejszej komendy powiatowej, pijany traktorzysta, siedzący w minioną niedzielę za kierownicą skradzionego wcześniej ciągnika, najpierw usiłował zepchnąć z drogi radiowóz, a później z impetem uderzył w tył drugiego.

Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się na polecenie funkcjonariuszy, kradzież ciągnika, uszkodzenie dwóch policyjnych radiowozów oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu czterech policjantów, z których troje wskutek doznanych obrażeń zostało przewiezionych do szpitala.

Mieszkańca gminy Poniatowa czeka jeszcze rozprawa przed sądem. Mężczyzna był uprzednio karany za przestępstwa przeciwko mieniu i groźby. Decyzją prokuratora 41-latek został objęty policyjnym dozorem.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.