fbpx
Strona głównaSensacjePijanego traktorzystę przygniótł ciągnik. Poważne obrażenia

Pijanego traktorzystę przygniótł ciągnik. Poważne obrażenia

Do dramataycznie wyglądającego wypadku doszło 21 września wieczorem w miejscowości Matcze na Lubelszczyźnie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z Hrubieszowa, maszyną rolniczą kierował 48-latek, obok którego siedziała jego 40-letnia konkubina. Kobieta zauważyła, że w trakcie jazdy od ciągnika odczepił się wózek, a kiedy powiedziała o tym swojemu partnerowi, ten odwrócił się, by sprawdzić, co się stało. Wtedy zjechał na pobocze, zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia się maszyny.

Kobieta spadła z ciągnika na tyle szczęśliwie, że nie doznała żadnych obrażeń, natomiast mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Ustalono także, że para piła w tym dniu alkohol. Kobieta miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, od traktorzysty pobrana została krew do badań

Policjanci wyjaśniają obecnie wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA




ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.