Pierwsza edycja konkursu Doradca Roku

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego zapraszają do udziału w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu  „Doradca Roku”.

Jego celem jest p popularyzacja i promowanie osiągnięć doradców rolniczych, w tym innowacyjnych praktyk rolniczych, promowanie usług doradczych oraz podnoszenie jakości i efektywności usług doradczych.

Konkurs skierowany jest do doradców wpisanych na listę doradców rolniczych lub doradców rolnośrodowiskowych PROW 2014-2020 prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników. Jest on  dwuetapowy: I etap – wojewódzki, II etap – krajowy.

Kandydaci do konkursu na etapie wojewódzkim zgłaszani są do Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa  Rolniczego. Zgłoszenia może dokonać  podmiot działający na terenie województwa, świadczący usługi na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich, w tym komórki organizacyjne wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego. WODR przyjmuje zgłoszenia z terenu województwa właściwego dla obszaru jego działania. Zgłoszenia kandydatów do I etapu konkursu przyjmowane są do 10 września bieżącego roku. Szczegóły w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie internetowej CDR – www.cdr.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności