Pieniądze dla wsi

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020 (zgodnie ze stanem na 14 sierpnia 2016 r.) – złożono prawie 1 737 tys. wniosków na kwotę ogółem blisko 15,7 mld zł, w tym wkładu EFRROW na kwotę ponad 10 mld zł.

Jak udało się nam ustalić, zawartych jest już ponad 836 tys. umów/wydanych decyzji o wartości ogółem blisko 10 mld zł w tym ponad 6,3 mld zł wkładu UE. Zrealizowano płatności na rzecz ponad 825 tys. beneficjentów o wartości ogółem blisko 3,8 mld zł.

Nabory wniosków o przyznanie pomocy są przeprowadzane zgodnie z Harmonogramem planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020. Na bieżąco są prowadzone prace w celu realizacji planowanych terminów. Zakłada się, że do końca II kwartału 2017 r. zostaną przeprowadzone nabory dla wszystkich działań, poddziałań i typów operacji. Do chwili obecnej przeprowadzono nabory wniosków w ramach 9 działań i 20 typów operacji – informuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło: MRiRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności