fbpx
Strona głównaTechnikaPiękna Vistula z kabiną i wspomaganiem na sprzedaż

Piękna Vistula z kabiną i wspomaganiem na sprzedaż [galeria]

Ostatnio naszą uwagę zwrócił wystawiony na sprzedaż na jednej z grup poświęconych rolnictwu kombajn zbożowy Vistula KZB 3B. Już sam widok sprawnej Vistuli robi wrażenie, a co dopiero w takim stanie i z pewnymi dość nietypowymi modyfikacjami.

Właścicielem kombajnu jest Pan Wojciech z powiatu obornickiego. Kombajn trafił do niego w 2019 roku i od tamtej pory był remontowany u “unowocześniany”.

– Przy kombajnie została założona instalacja elektryczna, wymienione niektóre pasy napędowe. Założona kabina pochodzi z sieczkarni Z350, kolumna kierownicza z orbitrolem od bizona Z056, zaś siłownik skrętu od bizona Z040. W tym roku założone zostały nowe bagnety oraz kosa od bizona. Cały kombajn został pomalowany farbą RAL 2002. Naklejki fmż oraz napisy Vistula kzb3b zostały wypalone na laserze – tłumaczy Pan Wojciech. 

Efekty poczynionych w ciągu trzech ostatnich lat prac nad kombajnem robią naprawdę dobre wrażenie. Zapraszamy zatem do galerii, w której można zobaczyć kombajn przed remontem i modernizacją i po ich zakończeniu.

Obecnie Vistula Pana Wojciecha jest wystawiona na sprzedaż za 12 tys. zł, a ogłoszenie i kontakt do właściciela można znaleźć między innymi na facebookowej grupie Rozmowy o rolnictwie.

Zobacz także:

Dlaczego kombajny płoną?

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.