fbpx

Piękna Vistula z kabiną i wspomaganiem na sprzedaż [galeria]

Ostatnio naszą uwagę zwrócił wystawiony na sprzedaż na jednej z grup poświęconych rolnictwu kombajn zbożowy Vistula KZB 3B. Już sam widok sprawnej Vistuli robi wrażenie, a co dopiero w takim stanie i z pewnymi dość nietypowymi modyfikacjami.

Właścicielem kombajnu jest Pan Wojciech z powiatu obornickiego. Kombajn trafił do niego w 2019 roku i od tamtej pory był remontowany u “unowocześniany”.

Samasz loteria - baner

– Przy kombajnie została założona instalacja elektryczna, wymienione niektóre pasy napędowe. Założona kabina pochodzi z sieczkarni Z350, kolumna kierownicza z orbitrolem od bizona Z056, zaś siłownik skrętu od bizona Z040. W tym roku założone zostały nowe bagnety oraz kosa od bizona. Cały kombajn został pomalowany farbą RAL 2002. Naklejki fmż oraz napisy Vistula kzb3b zostały wypalone na laserze – tłumaczy Pan Wojciech. 

Efekty poczynionych w ciągu trzech ostatnich lat prac nad kombajnem robią naprawdę dobre wrażenie. Zapraszamy zatem do galerii, w której można zobaczyć kombajn przed remontem i modernizacją i po ich zakończeniu.

Obecnie Vistula Pana Wojciecha jest wystawiona na sprzedaż za 12 tys. zł, a ogłoszenie i kontakt do właściciela można znaleźć między innymi na facebookowej grupie Rozmowy o rolnictwie.

Zobacz także:

Dlaczego kombajny płoną?

SDF baner ciągnik
Amistrar Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.