Pichon z nowym akcelatorem

W trosce o zagwarantowanie swoim klientom urządzeń jeszcze bardziej wydajnych, Pichon stworzył nowy akcelator do pompowania zanurzeniowego, umiejscowiony na końcu ramienia, wraz z kompresorem lub bez kompresora.

Pompowany materiał stał się coraz gęstszy, wydłużając czas pompowania. Nowa forma akcelatora, znajdującego się na ramieniu zanurzeniowym i obrotowym została stworzona w celu zwiększenia wydajności pracy maszyny poprzez oszczędność czasu pompowania przy wszystkich rodzajach gnojowicy.

Zanim jednak powstał ten nowy akcelator, nasze biuro projektowe przeprowadziło cały szereg testów i analiz na maszynach już istniejących. Proces ten skupił się na 3 głównych punktach, a mianowicie na technice, na wciągu gęstej gnojowicy bydlęcej i pompowaniu gnojowicy do zbiornika.

Przeprowadzone testy, które zostały potwierdzone badaniami terenowymi, wykazały oszczędność prawie 50% czasu przy napełnianiu zbiornika i napełnianiu 100% pojemności zbiornika z szamba podziemnego bez użycia kompresora. Dla przykładu, czas napełniania wozu asenizacyjnego 18500l PICHON wynoszący 4 minuty został zmniejszony o 2 minuty przy wykorzystaniu nowego akcelatora wersji 2011.

Oprócz oszczędności czasu przy każdym napełnianiu, ta nowość pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa ciągnika dzięki niskiej prędkości obrotowej silnika, zapewniając 70 l/min i 175 barów.

Ten nowy zanurzeniowy akcelator jest już dostępny jako wyposażenie ramienia pompującego zanurzeniowego i obrotowego.

Źródło: PICHON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności