Panorama Pól Timac Agro Polska 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rolników do odwiedzenia tegorocznej Panoramy Pól firmy Timac Agro Polska.

Tegoroczne spotkania odbędą się w następujących miejscowościach:
  • Stary Lubosz k. Racotu, powiat kościański woj. wielkopolskie (27.05.2014)
  • Stelmachowo, w Gospodarstwie Państwa Bożeny i Witolda Kuleszów, powiat białostocki, woj. podlaskie (29.05.2014)
  • Nowa Wieś Ujska, powiat pilski, woj. wielkopolskie (03.06.2014)
  • Dębno, w Rolniczo-Wytwórczym Kombinacie Spółdzielczym im. A. Paśki w Dębnie, powiat Leżajsk, woj. podkarpackie (06.06.2014).
Na naszych polach demonstracyjnych będziecie mogli Państwo obejrzeć uprawy nawożone i dokarmiane produktami firmy Timac Agro, łącznie z nowościami takimi jak np. mikrogranulat PINKSTART do ultrazlokalizowanego nawożenia startowego rzepaku.
Gościem specjalnym na naszych spotkaniach będzie Pan dr Witold Szczepaniak z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – ekspert z dziedziny nawożenia roślin oraz na spotkaniu w Stelmachowie Pan prof. Krzysztof Jankowski z UWM w Olsztynie – ekspert z dziedziny nawożenia roślin i uprawy rzepaku. 
W programie przewidziane są m.in.: porady i konsultacje z zakresu odżywiania roślin oraz agrotechniki, porady i konsultacje z zakresu żywienia zwierząt, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, część integracyjno-rozrywkowa. Nasi doradcy techniczno-handlowi będą do Państwa dyspozycji na polach i w punktach informacyjno-doradczych.
Będzie nam niezmiernie miło móc gościć Państwa w tych dniach u nas na polach – do zobaczenia! Za udział w naszej tegorocznej Panoramie Pól z góry wszystkim odwiedzjącym bardzo serdecznie dziękujemy!
Więcej informacji: http://www.timacagro.pl/aktualnosci/nowosci/zapraszamy-do-odwiedzenia-panoram-pol-timac-agro-2014/
Zespół Timac Agro Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności