Pandemia szansą dla polskiej agroturystyki?

Według największej bazy noclegowej w Polsce – Nocowanie.pl w dobie pandemii, kiedy nasza aktywność została tak mocno ograniczona, na nowo doceniliśmy możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

– Dlatego przewidujemy, że również w tym roku polska wieś – zwłaszcza miejscowości położone blisko jezior, pośród pól i lasów – będzie się cieszyć dużym powodzeniem. Duże szanse mają gospodarstwa agroturystyczne, które oferują nie tylko noclegi, ale wszelkie bonusy, takie jak pomoc w obejściu przy karmieniu zwierząt, wyżywienie obejmujące domowe warzywa, sery i jajka czy wycieczki po okolicy w towarzystwie gospodarzy – mówi Katarzyna Stępień, ekspert portalu Nocowanie.pl

Turyści będą stawiać na aktywność, dlatego okolice, gdzie można jeździć na rowerze, zorganizować spływ kajakowy lub górską wycieczkę na pewno skradną serce polskich wczasowiczów. Zdaniem Stępień takich właśnie informacji będą szukać podróżnicy w ofertach obiektów noclegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności