„Pamiętajmy o Ogrodach” w Piotrkowie Trybunalskim

Już w niedzielę, 19. kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) odbędą się X Piotrkowskie Targi Ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach.

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich miłośników ogrodów i nie tylko, na targi ogrodnicze Pamiętajmy o Ogrodach. Impreza odbędzie się na zamku w Bykach, przy ul. Kasztelańskiej 9 w niedzielę, 19. kwietnia już o godz. 9:00 i potrwa do godz. 17:00.
Na miejscu będzie można kupić nasiona, sadzonki, czy cebule, jak również rośliny balkonowe, rabatowe, doniczkowe, drzewka i krzewy. W ofercie targowej znajdą się też narzędzie i sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe, czy mała architektura. Swoją ofertę zaprezentują również projektanci ogrodów.

Dodatkowo, na wszystkich odwiedzających czekają kiermasze i konkursy, fachowe porady, występy zespołów i wiele innych atrakcji. Miłośnicy florystyki i sztuki będą mogli podziwiać na miejscu wiosenne kompozycje kwiatowe, czy prezentacje rękodzieła ludowego.
Targi objął swoim patronatem minister rolnictwa, wojewoda i marszałek województwa łódzkiego.

Renata Struzik