fbpx
Strona głównaWiadomościPaliwowa promocja na Orlenie na żniwa?

Paliwowa promocja na Orlenie na żniwa?

Grupa PKN Orlen ustami prezesa Daniela Obajtka zapowiada niższe ceny paliw na swoich stacjach już od 24 czerwca br.

W czasie konferencji prasowej dotyczącej fuzji PKN Orlen i Grupy Lotos, która miała miejsce wczoraj, tj 20 czerwca, Daniel Obajtek zasygnalizował możliwe w wakacje obniżki cen paliw. Nie była to jednak obietnica a jedynie stwierdzenie, że koncern postara się, by ceny spadły.

Dopiero w późniejszym wywiadzie tego samego dnia powiedział, że będzie się starał, aby latem była “pewnego rodzaju promocja”. Nie ma jednak podstaw do tego, by spodziewać się dużej różnicy w cenach. – Nie będzie to duża promocja – zastrzegł.

Niestety nie ma więc co liczyć, że ceny zauważalnie spadną bo obniżka kilku groszy na litrze przy cenie bliskiej 8 zł/litr za benzynę czy diesla nie zrobi żadnej różnicy i wygląda to tylko na działanie “pod publiczkę”, aby móc twierdzić, że dbamy o kierowców i rolników i nie pozwalamy na wzrost cen.

Zobacz także:

Nowy cennik Agrochem Puławy 21.06.2022 – cenowy rollercoaster

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.