Pakt dla obszarów wiejskich

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołano zespół do spraw opracowania projektu dokumentu programowego ,,Pakt dla obszarów wiejskich’’.

Zespól działa pod kierownictwem Krzysztofa Jurgiela – Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi , a jego pracami kieruje Ryszard Zarudzki – Podsekretarz stanu MR i RW. W skład zespołu wchodzą przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, ośrodków naukowych oraz instytucji ochrony środowiska.

Do zadań zespołu należy opracowanie wstępnych założeń do projektu dokumentu programowego: Pakt dla obszarów wiejskich, w szczególności zawierających propozycje niezbędnych do wykonania zadań i przedsięwzięć , mających na celu wsparcie obszarów wiejskich, zmian legislacyjnych i organizacyjnych oraz identyfikację źródeł ich finansowania oraz opracowanie projektu dokumentu Pakt dla obszarów wiejskich na podstawie ww. założeń, składającego się z części pierwszej na lata 2016- 2017 oraz części drugiej na lata 2018 – 2022.

Obi oba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności