OZE dla domu i biznesu

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa wraz z Centrum Doradztwa Rolniczego opublikowała broszurę Odnawialne źródła energii dla domu i biznesu” sfinansowaną ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu “Odnawialne źródła energii dla domu i biznesu”.”

Celem projektu jest promocja zielonej energii” i upowszechnianie wiedzy na temat jej form i możliwości zastosowania w praktyce. Poprzez broszurę Fundacja chce dotrzeć z praktyczną informacją na temat OZE do bezpośrednich użytkowników i potencjalnych inwestorów, w tym wypadku rolników, a także przedstawicieli przedsiębiorstw i samorządów. Dlatego w publikacji zostały omówione nie tylko poszczególne rodzaje energii odnawialnej, ale również zwrócono uwagę na uwarunkowania prawne, ekonomiczne i organizacyjne inwestowania w OZE.
Efekty realizacji projektu to m.in. udział ok. 2200 bezpośrednich uczestników projektu, powstanie 314 Powiatowych Punktów Konsultacyjnych ds. OZE, wyszkolenie 38 regionalnych specjalistów ds. OZE. Projekt obejmie swym zasięgiem cały kraj, a okres jego realizacji wrzesień 2009 – styczeń 2011.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności