fbpx
Strona głównaSensacjeOsobówka wbiła się w maszynę rolniczą

Osobówka wbiła się w maszynę rolniczą

Osobówka wbiła się w maszynę rolniczą. Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło 8 września w nocy na Lubelszczyźnie.

Zdarzenie to miało miejsce w Zosinie (powiat hrubieszowski). Osobowe auto marki Ford uderzyło tam w tył ciągnika, do którego podczepiony był agregat ścierniskowy. Jak informuje KP PSP Hrubieszów, kierowca osobówki został przewieziony do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem straży pożarnej.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, oświetleniu terenu akcji oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi – komentuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP Hrubieszów.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość samochodu osobowego. Interwencja trwała blisko 4 godziny, a przyczyny zdarzenia dokładnie ustala obecnie Policja.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.