fbpx

Osobówka wbiła się w maszynę rolniczą

Osobówka wbiła się w maszynę rolniczą. Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło 8 września w nocy na Lubelszczyźnie.

Zdarzenie to miało miejsce w Zosinie (powiat hrubieszowski). Osobowe auto marki Ford uderzyło tam w tył ciągnika, do którego podczepiony był agregat ścierniskowy. Jak informuje KP PSP Hrubieszów, kierowca osobówki został przewieziony do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem straży pożarnej.

Samasz loteria - baner

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, oświetleniu terenu akcji oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi – komentuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP Hrubieszów.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość samochodu osobowego. Interwencja trwała blisko 4 godziny, a przyczyny zdarzenia dokładnie ustala obecnie Policja.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.