fbpx

Orlen zawarł kontrakt z ukraińskim agroholdingiem

Kernel Agroholding podpisał kontrakt TERM z Orlenem, jedną z największych firm rafineryjnych w Europie – informuje ukraiński portal Traktorist . Agroholding cieszy się z wydarzenia informując o tym na swoim profilu FB, Orlen o niczym nie informuje. 

“Podpisaliśmy umowę z Orlenem, jedną z największych rafinerii ropy naftowej w Europie” – czytamy w poście na profilu Kernel. “Spółka posiada największą sieć 3400 stacji paliw w Europie Środkowej, w tym w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji i Litwie. Sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach na sześciu kontynentach. (…) Umowa została podpisana przez Igora Stelmaschuka, zastępcę dyrektora ds. Działalności Handlowej oraz Thomasa Abramoviciusa, dyrektora Sprzedaży Hurtowej Orlen”.

Samasz loteria - baner

Ta enigmatyczna informacja nie pozwala nam ocenić, czy jest to właściwy i długo oczekiwany przejaw nawiązywania współpracy gospodarczej Polski z Ukrainą, nie wiemy więc, czy jest się z czego cieszyć. Wysłaliśmy zapytanie do Biura Prasowego Orlenu, jeśli otrzymamy odpowiedź (jeśli…), przekażemy ją Państwu.

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.