ORLEN OIL Solidną Firmą 2012

Eksperci, konsumenci i partnerzy gospodarczy przyznali ORLEN OIL tytuł SOLIDNEJ FIRMY 2012 za regulowanie wszelkich zobowiązań w terminie, poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Nagrody wręczono podczas Finału Regionalnego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma, który odbył się 7 lutego 2013 r. w Krakowie w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym Zamku Królewskiego na Wawelu.

Prestiżowy certyfikat w imieniu firmy odebrał Dawid Niedojadło – Kierownik Działu Marketingu Operacyjnego, który podkreślił wartość przyznanej nagrody, jako potwierdzenia rzetelnej pracy we wszystkich kluczowych obszarach działalności spółki.
 
Wyróżnienie Solidna Firma dla ORLEN OIL jest potwierdzeniem systematycznego doskonalenia procesów technologicznych, mających na względzie ochronę środowiska.
 
Program Solidna Firma, pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej, od 2002 r. wspiera i rekomenduje rzetelne firmy, tworząc jednocześnie bazę godnych zaufania i najlepszych przedsiębiorstw. Solidna Firma jest najlepiej promowanym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów.
 
Obecność małopolskich przedsiębiorstw w edycjach Programu Solidna Firma, w tym ORLEN OIL, stanowi potwierdzenie, że Małopolska jest regionem silnym i aktywnym gospodarczo – zaznacza Marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Sowa.
 
ORLEN OIL Sp. z o.o.