fbpx
Strona głównaFirmy i produktyOrlen Oil: nowe oleje do przekładni mechanicznych

Orlen Oil: nowe oleje do przekładni mechanicznych

Orlen Oil rozszerzył ofertę olejów przekładniowych linii Platinum Gear, przeznaczonych do przekładni mechanicznych dla samochodów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu.. Nowe produkty są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, spowodowanych głównie zmianami w parku samochodowym i wzrostem popytu na produkty spełniające najwyższe normy jakościowe.

Cechy, które wyróżniają nowe oleje to doskonałe własności smarne, wysoka odporność utlenianie oraz wyskoa zdolność do przenoszenia obciążeń. Nowe produkty doskonale zabezpieczają przed działaniem korozji i zapewniają bardzo dobre własności przeciwużyciowe. Oleje Platinum Gear uzyskały aprobaty producenta przekładni mechanicznych ZF, a także producentów samochodów MAN i Mercedes.

Oferta nowych produktów linii obejmuje takie oleje mineralne, jak m.in. Platinum Gear GL-5 80W-90 przeznaczony do smarowania skrzyni manualnych oraz innych przekładni pojazdów, które pracują w trudnych warunkach eksploatacji, tj. przy dużych prędkościach i małym momencie obrotowym oraz małych prędkościach i dużym momencie obrotowym, Platinum Gear GL-4 80W-90, Platinum Gear GL-5 85W-90 przeznaczony do tylnych mostów oraz przekładni pojazdów pracujących w trudnych warunkach, oraz olej półsyntetyczny Platinum Gear GL-5 75W-90, przeznaczony do smarowania przekładni zębatych oraz tylnych mostów, a szczególnie do przekładni z uzębieniem hipoidalnym, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz maszyn do prac ziemnych pracujących w trudnych warunkach eksploatacji.

Oprac. E.G./WRP
na podst. mat. Orlen Oil

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.