ORION PRO+ niezbędny do dezynfekcji

Wzrastająca świadomość społeczna o zanieczyszczeniu zasobów wodnych jest widoczna w ostatnich latach, co prowadzi do zwiększenia dbałości o czystość miejsc szczególnie narażonych na pojawienie się niebezpiecznych bakterii.

Każdego dnia człowiek styka się z milionami bakterii. Są wśród nich zarówno bakterie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak i bakterie chorobotwórcze. Należy pamiętać, że nawet te dobre” bakterie mogą wywoływać choroby, jeśli znajdą się
w niewłaściwym miejscu w organizmie człowieka z obniżoną odpornością. Bakteria E. coli, która przeniesiona na drogi moczowe może powodować w nich stan zapalny, np. zapalenie pęcherza moczowego.
Wysoka temperatura i wysoka wilgotność są idealnymi warunkami sprzyjającymi tworzeniu się biofilmów, w wyniku czego stwierdza się zwiększenie liczebności chorobotwórczych mikroorganizmów.
Biofilmy zapewniają bezpieczne schronienie dla mikroorganizmów takich jak Listeria, E. Coli oraz Legionella. W biofilmach bakterie mogą się swobodnie rozmnażać do takich ilości, które spowodują zanieczyszczenie powierzchni będących w kontakcie
z zanieczyszczoną mikrobiologicznie wodą.
Zwykłe specyfiki niszczą tylko wierzchnią warstwę biofilmu. Dlatego zalecane jest użycie mocnych środków odkażających. Do tego jednak trzeba mieć odpowiedni sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i skuteczność pracy.

Opryskiwacz ORION PRO + firmy KWAZAR
Profesjonalny Opryskiwacz ciśnieniowy ORION PRO + firmy Kwazar spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na zachowaniu czystości i wysokiej higieny. Sprawdza się on szczególnie w sytuacjach, w których wymagana jest precyzja i dokładność. Opryskiwacz przeznaczony jest do ochrony i pielęgnacji roślin w ogrodach, sadach i winnicach a także w uprawach rolnych i szklarniowych. Dodatkowo może być wykorzystywany do zwalczania szkodników magazynowych, rozpylania detergentów czyszczących, jak również do dezynsekcji i dezynfekcji.
Dzięki zastosowaniu w opryskiwaczu uszczelnień z Vitonu, urządzenie jest odporne na większość silnych środków chemicznych. ORION PRO + w bezpieczny i łatwy sposób pozwala na nanoszenie środków do dezynfekcji pod ciśnieniem.

ORION PRO + to urządzenie niezawodne, funkcjonalne i wszechstronne. Dzięki możliwości dopasowania do niego bogatej gamy końcówek, opryskiwacz ten możemy z powodzeniem używać nie tylko do rozpylania środków dezynfekujących, ale również do sprzątania dużych pomieszczeń gospodarczych (magazyny, spichlerze, chlewnie, itp.) czy też nanoszenia impregnatów.
Źródło: Best Image PR