Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS

Dotychczas ustawianie torów przejazdów było zazwyczaj tworzone na podstawie wieloletniej praktyki i przyzwyczajenia wzdłuż najdłuższej i / lub prostej krawędzi pola. Korzystanie z optymalizacji przejazdów roboczych na polu CLAAS umożliwia po raz pierwszy zoptymalizowane dopasowanie przejazdów dla każdego pola i podanie dokładnego wymaganego czasu pracy.

Sześć procent mniej czasu pracy w polu 

Dla optymalnej obróbki moduł oprogramowania dzieli pola na podobszary. W oparciu o wyniki zostaje obliczony czas wymagany do obróbki pola . „Czas użytkowania jest zredukowany średnio o 6%” mówi Josef Maier z CLAAS E-Systems. „Jest to zupełnie nowy rozdział we wzroście wydajności: zarówno w polu, jak i w codziennym planowaniu każdego rolnika.” 

Przedstawienie torów przejazdów może być wyświetlone w każdym standardowym komputerze i mobilnym tablecie oraz dodatkowo jako wydruk. Oprogramowanie jest zintegrowane jako narzędzie planowania na platformie internetowej 365FarmNet. Dla wszystkich systemów jazdy automatycznej GPS, które są połączone za pośrednictwem interfejsów 365FarmNet, można również skorzystać z granic pola, a parametry techniczne linii referencyjnych będą eksportowane do oprogramowania Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS.  

Program Optymalizacja przejazdów roboczych na polu CLAAS może być stosowany do wszystkich prac w polu. Dodatkową korzyścią jest zmniejszenie zużycia paliwa, ponieważ odległość, a tym samym czas potrzebny do wykonania prac będzie zmniejszony. Prowadzi to również do zmniejszenia ubijania gleby na polu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności