Opolagra w nowym miejscu

Od 11 do 13 czerwca 2010 r. na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim koło Opola – jeszcze lepsza infrastruktura dla wiodącej specjalistycznej imprezy rolniczej w południowo-zachodniej części Polski – wystawa rolnicza z pokazami zwierząt i pokazem pracy maszyn.

Następna Opolagra odbędzie się w dniach od 11 do 13 czerwca 2010 r. na lotnisku w Kamieniu Śląskim, gmina Gogolin koło Opola. Przez zmianę lokalizacji organizatorowi wystawy DLG AgroFood, spółka córka Towarzystwa DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze), udało się raz jeszcze udoskonalić infrastrukturę wystawy, będącej wiodącą imprezą specjalistyczną branży rolniczej w południowo-zachodniej części Polski. Według słów prezesa DLG AgroFood Ludwika Apolinarskiego teren lotniska nadaje się doskonale zarówno pod stoiska wystawców, jak i na zorganizowanie praktycznych pokazów pracy maszyn. Ponadto teren wystawy dysponuje dostateczną ilością utwardzonych miejsc parkingowych dla zwiedzających i wystawców. Lotnisko Kamień Śląski jest przy tym świetnie osiągalne przez autostradę A4, wyjazd Gogolin”. Bogata oferta hotelowa bezpośrednio w miejscu imprezy oraz w Opolu i najbliższych okolicach gwarantuje bardzo dobre możliwości noclegowe.

Program wystawy Opolagra 2010 zawiera bogatą ofertę techniki dla produkcji roślinnej i zwierzęcej. Ponadto również i w tym roku wspólnie ze Związkiem Hodowców Bydła w Opolu, działającym z ramienia Polskiej Federacji Hodowców Bydła, zorganizowany zostanie atrakcyjny pokaz zwierząt. Specjalne działy poświęcone będą bioenergii, technice leśnej oraz sektorowi dom i ogród. Pokazy maszyn i imprezy informacyjne uzupełnią program wystawy. W ścisłej współpracy z wystawcami i polskimi organizacjami w pierwszym dniu wystawy, to znaczy w piątek 11 czerwca 2010 r., przeprowadzony zostanie znowu “Dzień Eksperta” z odrębnym programem dla przedsiębiorców rolniczych. Między innymi odbędzie się tutaj impreza informacyjna poświęcona rozwojowi na międzynarodowych rynkach agrarnych. Polscy i niemieccy eksperci przeanalizują gruntownie rozwój rynku i cen w latach 2010/2011.

W ubiegłym roku w wystawie Opolagra wzięło udział 275 producentów maszyn rolniczych i środków produkcji z Polski i Europy Zachodniej, a także związki hodowców zwierząt oraz polski handel maszynami rolniczymi i rzemiosło remontowo-naprawcze. 38.000 rolników i specjalistów gospodarki rolnej wykorzystało Opolagrę dla zasięgnięcia informacji o odpowiednich technikach i środkach do produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Zainteresowani otrzymają formularze zgłoszeń oraz dalsze informacje na temat Opolagry 2010 w DLG AgroFood Sp. z o.o., ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań, +48/(0)61/639-01-17/-18, faks: +48/(0)61/858-48-48 lub e-mail: AgroFood@DLG-pl.pl <mailto:AgroFood@DLG-pl.pl> . Osobą kontaktową jest tamtejszy prezes Ludwik Apolinarski. Szczegółowe informacje na temat Opolagry 2010 dostępne są również w Internecie pod adresem www.opolagra.pl <http://www.opolagra.pl/> . Można tu pobrać dokumenty zgłoszeniowe w językach polskim i angielskim.

Źródło: DLG AgroFood

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności