Opolagra 2011

Wystawa rolnicza Opolagra z prawie 300 Wystawcami od 10 do 12 czerwca w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola.

Najważniejsza fachowa wystawa branży rolniczej w Polsce południowej – bogata oferta techniki dla produkcji rolnej i zwierzęcej – Wystawa Bydła z aukcją – pokazy pracy maszyn – rolnictwo precyzyjne – wykłady i panele dyskusyjne.

Odbywająca się w dniach od 10 do 12 czerwca w Kamieniu Śląskim Wystawa odnotowuje wyśmienity wynik zgłoszeń. Z prawie trzystoma Wystawcami i wszystkimi wiodącymi markami, oferta techniki i środków produkcji dla branży produkcji roślinnej i zwierzęcej jest w tym roku większa niż kiedykolwiek”, wyjaśnia Prezes DLG AgroFood – organizatora Opolagry – spółki córki DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze).

Na otwartym terenie o powierzchni 30 ha Wystawcy zaprezentują całą rozpiętość technicznych rozwiązań dla nowoczesnej uprawy roślin i profesjonalnego chowu zwierząt.

Ponadto, zwiedzający znajdą szeroką ofertę branży bioenergii jak i sektora “dom i ogród”.

Hitem Opolagry jest – organizowana w tym roku po raz pierwszy we współpracy ze Śląskim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka – Wystawa Bydła z aukcją, gdzie pokazanych zostanie ponad 100 najlepszych sztuk bydła. Dodatkowo, odbędzie się konkurs młodego hodowcy. Z tak urozmaiconym programem fachowym Opolagra plasuje się jako najistotniejsze wydarzenie branży rolniczej w Południowej Polsce.

Główny nacisk tegorocznej Opolagry zostanie położony na rolnictwo precyzyjne. Wiodący producenci techniki rolniczej pokażą na poletkach pokazowych najnowsze rozwiązania dla dalszej optymalizacji wydajności produkcji roślinnej. Ponadto, na wyznaczonych parkurach zwiedzający będą mogli samodzielnie przetestować ciągniki z ładowaczami i ładowarki teleskopowe. Tutaj też uczniowie i studenci będą mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności podczas konkursu jazdy sprawnościowej na ciągniku z ładowaczem czołowym.

Program Opolagry 2011 dopełniają wykłady i panele dyskusyjne na aktualne tematy wokół produkcji roślinnej i zwierzęcej jak i bioenergii.

Zainteresowani otrzymają wszelkie informacje na temat Opolagry 2011 w DLG AgroFood Sp. Z o.o., ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań, +48/(0)61/639-01-17/-18, faks: +48/(0)61/858-48-48 lub E-mail: AgroFood@DLG-pl.pl. Osobą kontaktową jest Prezes Ludwik Apolinarski. Dokładne informacje uzyskają Państwo na www.opolagra.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności