fbpx

Opolagra

W dniach 5-7 czerwca 2009, w Polskiej Nowej Wsi (gmina Komprachcice koło Opola), odbędzie się kolejna edycja targów Opolagra. Organizatorem imprezy jest DLG – AgroFood Poznań. W ubiegłym roku targi przyciągnęły 33 tys. zwiedzających, którzy na przeszło 18 ha mogli podziwiać prodkty prezentowane przez 270 wystawców. N

Wystawa organizowana jest od 2004 roku. Już pierwsz edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród rolników. Na przestrzeni ostatnich lat Opolagra stała się wiodącą wystawą w południowo – zachodniej Polsce. W 2009, oprócz stałych punktów programu, organizatorzy zaplanowali pokaz żywego inwentarza wraz z aukcją. Dla firm zajmujących się budownictwem w rolnictwie, wyposażeniem budynków, ogrodów i domów będzie specjalny sektor Dom zagroda ogród”. Sektor ten znajduje coraz większe uznanie zarówno u wystawców jak i zwiedzających.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.