fbpx
Strona głównaTechnikaOpanować belkę

Opanować belkę

Od tego roku w ofercie KFMR KRUKOWIAK znajduje się system automatycznej korekty położenia belki DEVERIX. Jest to system stosowany w belkach hydraulicznych PHN i PHB opryskiwaczy przyczepianych GOLIAT i GOLIAT PLUS (2500 – 4400 litrów) oraz w opryskiwaczach APOLLO (1500 – 2000 litrów).

System DEVERIX jest obecny na europejskich rynkach od kilku lat, dzięki czemu jest to sprawdzona w praktyce konstrukcja umożliwiająca automatyczne sterowanie belką w stosunku do podłoża. Szczególnie polecana jest wersja DEVERIX 3400 dla belek PHB o szerokościach powyżej 24 m, gdzie ręczne utrzymanie stałej wysokości belki zwłaszcza na nierównym i pochyłym terenie jest dość kłopotliwe. Zastosowanie oddzielnego panelu sterowania umożliwia zamontowanie systemu w opryskiwaczach wyposażonych w różne systemy sterowania układem cieczowym, począwszy od zaworów manualnych, poprzez sterowanie elektryczne i komputerowe. Rolnik nie musi kupować drogiego komputera sterującego, aby skorzystać z możliwości oferowanych przez system DEVERIX.
Funkcje systemu DEVERIX
– automatyczne sterowanie położeniem belki w stosunku do podłoża (utrzymywanie stałej wysokości belki)
– sterowanie przy użyciu panelu z kabiny ciągnika
– 2 (DEVERIX 3200) lub 4 (DEVERIX 3400) czujniki na belce
– sterowanie wysokością/przechyłem belki (w wersji DEVERIX 3200)
sterowanie wysokością/przechyłem lub przechyłem/zmienną geometrią belki (w wersji DEVERIX 3400) – tylko dla belek PHB.

Wrp.pl na podst. mat. KRUKOWIAK

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.