Oleje Orlen Oil w silnikach polskich ciągników

Po raz kolejny okazało się, że współpraca rodzimych producentów może przynosić zyski i wzajemnie pracować na coraz wyższy prestiż marek. Tym bardziej, że zarówno ciągniki Ursus, jak i olejowe marki ORLEN OIL oraz Platinum cieszą się dobrą opinią i zaufaniem Klientów.

Współpraca z firmą Ursus jest dla ORLEN OIL kolejnym ważnym etapem w budowaniu pozycji lidera krajowego rynku środków smarnych. Już od roku 2000 roku silniki, przekładnie i układy hydrauliczne ciągników produkowanych w podwarszawskim Ursusie zalewane są olejami ORLEN OIL.

Ursus to nie jedyny polski ciągnik, w którym wykorzystywane są oleje Orlenu. Marce tej zaufał także w połowie 2007 roku Crystal Traktor.

Wraz z wejściem naszego kraju w struktury Unii Europejskiej, rozpoczął się dynamiczny rozwój rolnictwa, a co za tym idzie rynku maszyn rolniczych i ciągników. Nowoczesne konstrukcje i silniki spełniające wymagania surowych norm emisji spalin Euro3 i Euro4 wymogły na producentach środków smarnych opracowanie nowych receptur olejów, dostosowanych do nowych wymagań rynku. Oleje marek ORLEN OIL i Platinum dedykowane dla rolnictwa przeszły szereg badań i testów, które potwierdziły ich najwyższą jakość. Spełniają także wymagania i specyfikacje wiodących producentów sprzętu rolniczego, takich jak: John Deere, Massey Ferguson, Ford, Case, New Holland.

opr. MS/Wrp.pl