Odmieniony AGROMEK

Agromek, organizator wystaw maszyn rolniczych w Danii od 1975 r., zmienił dotychczasowo znaną formę wystawy Agromek dzieląc ją na część polową i zwierzęcą.

W tym roku targi AGROMEK poświęcone zostały właśnie produkcji zwierzęcej. Agromek-livestock jest pierwszą międzynarodową wystawą w Północnej Europie skierowaną do hodowców. Tradycyjnie wystawa odbyła się w Herning w dniach 24-28 listopada 2009 r.

Prezentowane przez wystawców produkty skierowane były głównie do hodowców specjalizujących się w produkcji świń, bydła oraz koni.
Uczestnictwo w targach AGROMEK pozwoliło na zapoznanie się z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami stosowanymi w maszynach i sprzęcie rolniczym, zwłaszcza do produkcji zwierzęcej.
Tradycyjnie już podczas targów Agromek Komisja Oceniająca zatwierdziła 121 nowych produktów.
33 z nich otrzymały miano trzygwiazdkowych, 18 przyznano dwie gwiazdki. Trzy i dwie gwiazdki klasyfikują produkt jako zupełnie nowy, bądź posiadający istotne nowe elementy. Jednogwiazdkowe produkty oznaczają, że jest to nowy produkt danej firmy.
Ponadto przyznano 7 nagród za nowe produkty. Wśród nich wymienić należy firmę, która zdobyła 2 nagrody. Jest nią firma VengSystem, Roslev z Danii, która otrzymała nagrodę Agromek Award” oraz “Energy and Environment Prize” za Inteligentny kojec dla prosiąt.
Wszystkie oznaczone gwiazdkami produkty można zobaczyć na stronie organizatora targów http://www.agromek.dk

Kolejna wystawa Agromek dotyczyć będzie sprzętu do prac polowych i odbędzie się w 2010 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności